Plakat 2018 web

Rekolekcje wakacyjne dla młodzieży 17.07. - 2.08.2018

 Zapraszamy Was gorąco do udziału w rekolekcjach dla młodzieży! :)

 • Oaza Nowego Życia I stopnia (dla osób po 7 klasie szkoły podstawowej)
 • Oaza Nowego Życia II stopnia (dla osób po Oazie Nowego Życia I stopnia)

Szczegółowe informacje:

 • Termin: 17 lipca - 2 sierpnia 2018 r.
 • Miejsce: Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu – ul. K. Przerwy-Tetmajera 56, 34-471 Ludźmierz, www.spludzmierz.plwww.mbludzm.pl
 • Koszt: 950 zł (cena zawiera transport w obie strony)
 • Transport autokarem 17 lipca 2018:
    Legnica - 9:00 - parking osobowy przy Carrefour
    Jelenia Góra - 10:30 - parking przy kościele św. Wojciecha

Zapisy:

 • Zakończone!

 

Organizatorami rekolekcji są: Ruch Światło-Życie Diecezji Legnickiej, Parafia św. Michała Archanioła w Koskowicach oraz Ruch Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej. 

Promuj rekolekcje razem z nami!

Zachęcamy do promowania zaproszenia na rekolekcje wspólnie z nami! W jaki sposób? Poprzez udostępnianie postów na naszych profilach społecznościowych, przesyłanie informacji droga mailową, pocztą pantoflową - co Ci tylko przyjdzie do głowy! 

Jeśli masz możliwość wydrukowania i powieszenia plakatu w swojej szkole, parafii lub innym odpowiednim miejscu (może masz np. swój sklep? :) ) - śmiało! W tym celu poniżej możesz pobrać plakat w wersji do druku w formacie pdf - A4 oraz A3, w kolorze oraz w skali szarości! Zachęcamy oczywiście do druku kolorowej wersji, ale jeśli nie masz takiej możliwości to specjalnie na taką sytuację przygotowaliśmy również drugą! :)

 

Z tej okazji ogłaszamy również konkurs!

Wydrukuj i powieś (lub poproś odpowiednią osobę o powieszenie) plakat, zrób zdjęcie wraz z widocznym otoczeniem, w którym wisi, i prześlij je do nas na legnica.oaza@gmail.com wraz z opisem gdzie dokładnie plakat się znajduje! :) Dla autorów pierwszych 10 zgłoszonych zdjęć przewidziane są upominki! :) W konkursie biorą udział wyłącznie plakaty powieszone legalnie na terenie diecezji legnickiej.