Nie pije bo kocham swiadek wolnosci 2017

Nie piję, bo kocham - Świadek Wolności

W sobotę 23 września na Placu Piłsudskiego w Warszawie będzie miało miejsce jedyne w swoim rodzaju wydarzenie organizowane przez Ruch Światło-Życie: Spotkanie „Świadek Wolności”.

W tym dniu centralny plac stolicy stanie się areną świadectw, pokazów edukacyjnych, debat, konkursów i zabaw, a także promocji kampanii społecznej „Nie piję, bo kocham”. Imprezę zakończy wieczorny koncert z udziałem m.in. Full Power Spirit i ARKA NOEGO.

Spotkanie będzie nawiązywać do obchodów 30-lecia narodzin dla Nieba ks. Franciszka Blachnickiego, a jednocześnie wpisywać się w ramy Narodowego Kongresu Trzeźwości, odbywającego się w dniach 21-23 września na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Zapraszamy do polubienia i obserwowania fanpage https://www.facebook.com/niepijebokocham, gdzie będzie można znaleźć aktualne informacje na temat naszej kampanii i Spotkania „Świadek Wolności”.

Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/1972257929675593 oraz przeczytania listu Moderatora Generalnego.